کسب درآمد از ادسفید

خلاصه و مفید

شما می‌توانید با پیمودن مسیر زیر، در کنار مجموعه‌ی ادسفید برای خود کسب درآمد کنید:

 

اول)‌ شما می‌توانید حتی در منزل خود، با اخذ پنل نمایندگی ادسفید، بازاریابی پیامک کنید. اگر توانستید با مدیریت و مشاوره‌ی درست برای متن و شماره‌های هدف مشتری‌هایتان، آن‌ها را به خود جذب کنید، این بدان معناست که شما در کار خود موفق بوده‌اید و پس از گذراندن چند ماه می‌توانید به مرحله‌ی دوم دست یابید.

دوم) در این مرحله‌ شما تبدیل به یک نماینده‌ی بسیار فعال و دانا شده‌اید. بدین منظور شرکت اطلس داده سفید برای شما یک وبسایت با نام دلخواه شما راه‌اندازی می‌کند و پنل آن را به گیت‌وی ادسفید متصل می‌کند تا شما برای خود یک کسب و کار منحصر به فرد داشته باشید. اگر در این مرحله نیز موفق بودید و استعداد بالایی در مدیریت مشتری‌های بزرگ از خود نشان دادید، مجموعه ادسفید برای شما مرحله‌ی سومی نیز در نظر می‌گیرد.

سوم) شما یک تاجر موفق در کسب و کار خدمات مخابراتی شده‌اید و مالکیت یک وبسایت انحصاری برای شما کافی نخواهد بود. این‌جا، جایی است که ادسفید شما را برای ثبت یک شرکت با نام خودتان آماده می‌کند تا بتوانید قراردادهای مستقیم جداگانه‌ای با بخش زیرساخت شرکت اطلس داده سفید داشته باشید. حال شما یک شرکت بزرگ در حوزه‌ی خدمات مخابراتی کشور هستید که باید همین سه مرحله را برای افراد مستعد مهیا کنید.

 

آرزوی بهترین‌ها

مجموعه ادسفید