مسلما تا به امروز پیامک های تبلیغاتی با شماره های متفاوت برایتان ارسال شده ولی نمی دانید چه تفاوت هایی بین خطوط پیامکی 1000،2000،3000،5000 وجود دارد. ما در این مقاله به صورت کامل به شما توضیح می دهیم تفاوت این خطوط را تا همواره در مسیر ارسال پیامک انبوه انتخاب درستی داشته باشید.

خطوط 1000

این خطوط بیشتر برای ارگان های دولتی استفاده می شود و از قدیمی ترین شماره های ارسال پیامک محسوب می شود. ارسال پیامک از این خطوط ارزانتر می باشد زیرا معایبی در بر دارد که همواره برای ارسال پیامک های شخصی کمتر از آن ها استفاده می گردد.

خطوط 2000

شما می توانید با استفاده از این خطوط هزینه پیامک هایی که به گوشی خاموش و بلک لیست ارسال می شود را دریافت نمایید. همچنین امکان ارسال پیامک به شماره های رند را نیز به شما خواهد داد. به همین دلیل این خطوط از پیش شماره های دیگر هزینه بالاتری خواهد داشت ولی مسلما امکانات جذاب تری در اختیار مشتری می گذارد.

خطوط 3000

اکثر ارگان های دولتی و سازمان ها از این خطوط استفاده می کنند زیرا همانند خط های 2000 هزینه پیامک های ارسال نشده به مشتری باز می گردد ولی در ارسال پیامک به خطوط رند با محدودیت رو به رو می شود. در هر صورت خط های 3000 به نسبت 5000 قیمت بالاتری خواهند داشت و می تواند تا حدی انتظارات همگان را بر طرف نماید.

خطوط 5000

خطوط 5000 دارای زیر شماره های می باشد که در مجموع فرقی در سرویس دهی با یکدیگر ندارند. این خطوط با ویژگی های خوبی که ارائه می دهد هزینه مناسبی هم برای مشتریان هود فراهم می نماید. از جمله این ویژگی ها می توان به سرعت ارسال پیامک و بهره گیری از شماره های رند اشاره کرد. البته در کناز مزایای خوب دارای کمبودهایی هم می باشد مانند در دسترس قرار نگرفتن دلیوری پیامک های ارسال شده.

شما در این مقاله تا حد زیادی با خطوط مختلف پیامک انبوه آشنا شدید ولی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در شرکت اطلس داده سفید در تماس باشید تا بهترین مسیر را برای موفقیت بیشتر در تبلیغات در اختیار شما قرار دهند.