تبلیغات یکی از اصلی ترین بخش های موفقیت در کسب وکار به حساب می آید ولی اگر درست انتخاب و اجرا نشود مشتری را به خود جذب نخواهد کرد. ما در این مقاله اشتباهات پیامک تبلیغاتی را با شما در میان می گذاریم تا بتوانید بهترین روش را پیش بگیرید.

چندین اشتباهات بزرگ تبلیغات پیامکی

از اشتباهات پیامک تبلیغاتی می توان به جذاب نبودن متن پیام اشاره کرد. همانطور که در مقاله های دیگر گفتیم شما در یک پیامک کلمه های زیادی نمی توانید استفاده کنید بنابراین باید از هنر نوشتن بهره بگیرید و در کوتاهترین متن به سادگی مخاطب را به خود جذب نمایید.

از دیگر اشتباهات می توان به ارسال اشتباه اشاره کرد. یعنی شما تبلیغی را برای افرادی بفرستید که برای آنها کاربردی ندارد. شرکت اطلس داده سفید این مشکل را به آسانی برایتان حل می کند. تیم ما بانک شماره های مختلف را برای مشتریان خود فراهم نموده تا بسته به نوع تبلیغ شما ارسال انجام شود.

یکی از دغدغه های پیامک تبلیغات زمان ارسال آن می باشد تا برای مخاطبین مزاحمتی ایجاد نشود. از همین رو زمانبندی ارسال بسیار موضوع مهمی می باشد.

تکرار یک پیامک تکراری و یا ارسال یک پیامک در طول یک بازه طولانی هم باعث شکست تبلیغات می شود. تکرر پیامک حس آشنا و اعتماد به مشتری می دهد ولی باید متون آنها با یکدیگر تفاوت داشته باشد تا تاثیرگذار شود.

شرکت اطلس داده سفید با سابقه طولانی در این زمینه می تواند بهترین امکانات را در اختیار شما  قرار دهد تا در مسیر موفقیت کاری همگام با شما پیش رود.