تعریف کلی پیامک سفید
تمامی کسب و کارهایی که قصد مطلع کردن مشتریان در زمینه تخفیفات، جشن ها، تبریکات و غیره را دارند می توانند از طریق پیامک سفید این کار را انجام دهند.

هم اکنون در ذهن شما سوالی مطرح می شود که چرا این نوع پیامک سفید خوانده می شود. زیرا این نوع پیامک با رضایت کامل دریافت کننده اتفاق می افتد و هیچ گونه ناراحتی و مزاحمتی ایجاد نمی کند. شما به عنوان یک مشتری می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را ببندید و یا باز بگذارید و در اینصورت اگر پیامک شما برای ارسال کننده باز باشد این نوع پیامک ها به دستتان خواهد رسید و در غیر اینصورت ارسال نا موفق خواهد بود.

به صورت واضح تر اگر بگوییم پیامک هایی که به طور مثال از طرف بانک ها برای اطلاع رسانی شما مانند یادآوری بدهی و … به دستتان می رسد پیامک سفید گفته می شود.

برتری پیامک سفید

پیامک سفید در طی سالها مشکلات مختلفی را حل نموده زیرا تبلیغات همواره از این طریق کاملا مطمئن می باشد و دامنه افرادی را در بر می گیرد که ارسال کنده پیامک را می شناسند و از پیامک دریافت شده کاملا راضی هستند. شایان ذکر می باشد که روشی غیر از این ارسال طبق ابلاغیه اپراطور ممنوع می باشد.

علاوه بر قانونی بودن این روش می توان به سرعت ارسال پیامک اشاره نمود و اینکه به دلیل آشنا بودن ارسال کننده برای مشتری بازخورد بسیار بهتری دریافت خواهد شد.

شما به عنوان دریافت کننده پیامک می توانید هر زمان که بخواهید راه ارتباطی خود را با ارسال کد مسدود کنید. در این زمان دیگر پیامک های ارسال کننده مورد نظر به دست شما نخواهد رسید. همین موضوع پیامک سفید را برای همگان محبوب ساخته است.

تبلیغات پیامکی سالهاست بهترین و سریع ترین راه ارتباطی صاحبان کسب و کار با مشتریان می باشد. همچنین مشاغل، ارگان ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک همه می توانند از این راه با تمامی مشتریان مورد نظر خود ارتباط داشته باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما در شرکت اطلس داده سفید تماس حاصل نمایید تا بهترین بازخورد تبلیغاتی را برای خود انتخاب نمایید.