جذب مشتری با تبلیغات پیامکی

امروزه اپلیکیشن های مختلفی در دنیای مجازی به رونق کسب و کارهای کوچک رونق می دهد. تاثیر به سزای پیامک تبلیغاتی مرتبط کردن شبکه های اجتماعی مختلف می باشد. بعنی اگر شما در اینستاگرام خود در حال معرفی برند خود هستید به وسیله تیلیغات پیامکی می توانید هزاران نفر از سراسر دنیا را با شبکه اینستاگرام خود آشنا نمایید.

بهترین راه اطلاع رسانی رویدادها و تخفیف هایی که برای مشتریان لحاظ می شود تبلیغات پیامکی می باشد زیرا این روش امتحان خود را پس داده و طرفداران بسیاری را همواره جلب نموده است. رونق کسب و کارهای اینترنتی به مرور زمان جذابتر از پیش می شود و مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند از همین رو رقابت بین تجارت ها برانگیخته و کدهای تخفیف را برای مشتریان در نظر می گیرند. این کدهای تخفیف توسط پیامک به مخاطبان ارسال و در کوتاهترین زمان افراد زیادی را متوجه متن خبر می نماید.

با وجود اپلیکیشن ها و روش های مدرن همچنان یکی از اصلی ترین راه های ارتباط مخاطبین با یکدیگر پیامک می باشد. تمامی گوشی های مدرن و غیر مدرن این قابلیت را دارا می باشند و هیچگاه دوره آن سر نمی آید. به همین دلیل تمامی بانک ها استعلام ها و اطلاع رسانی های خود را از این طریق به گوش مردم می رسانند.

با اینکه امروزه تاثیرات دنیا مجازی بیش از همیشه به چشم می خورد ولی نمی توانید از روش های سابق برای رونق کسب و کار خود چشم پوشی نمایید.

سرعت ارسال پیامک به مشتریان

به طور قطعی سرعت تحویل یک متن به مخاطب در پیامک تبلیغاتی نسبت به تمامی کانال های اطلاع رسانی بیشتر می باشد. همچنین در مدت زمان بسیار کوتاهی جمع کسیری از افراد را از متن خود مطلع خواهید کرد. در این بین موضوع حائز اهمیت نوع نگارش، متن و ساعت ارسال می باشد تا همواره مخاطب را با خود به انتها پیامک همراه کند.

حتما تاکنون پیش آمده از فروشگاهی خرید کرده باشید و پس از مدتی با اطلاعاتی که از شما داشته اند تولد یا مناسبتی را به شما تبریک گفته باشند. اصولا کد تخفیف هم به متن پیام خود اضافه می کنند. یکی دیگر از قابلیت های پیامک ویژگی شخصی سازی شما برای مخاطب در هر زمینه ای می باشد. همین موضوع باعث حس امنیت و صمیمیت شده و بازدهی مخاطبین شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

اگر تا کنون روش پیامک تبلیغاتی را امتحان نکرده اید به شما توصیه می کنیم حتما آن را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با گروه اد سفید در تماس باشید.