متن تاثیرگذار پیامک تبلیغات

سرنوشت پیامک تبلیغاتی در دست دریافت کنندگان می باشد. اگر متن پیامک مخاطب را جذب نکند به حذف آن منجر می شود و شما به عنوان تبلیغ کننده با بازدهی خوبی رو به رو نخواهید شد. متن پیامک باید جذاب باشد زیرا هیچ فردی برای پیامک تبلیغاتی زمان زیادی نمی گذارد و شما تنها در چند کلمه اول باید مخاطب را مجذوب نمایید.

از به کار بردن کلمات کلیشه ای مانند سلام، خسته نباشید بپرهیزید. شما در پیامک فارسی خود تنها جای 70 حرف دارید بنابراین باید از پرداختن به حاشیه بپرهیزید. شما در پیامک خود باید مستقیم سر اصل مطلب بروید و از خدمات، جشنواره و یا تخفیفات موجود خبر بدهید. شما باید تا به اینجای کار مخاطب را با خود همراه سازید و سپس راه های ارتباطی را برای دریافت کننده مطرح نمایید.

راز های موفقیت در بازار تبلیغات پیامکی

در اکثر تجارت ها برای معرفی اولیه برند و یا اطلاع رسانی های مختلف، از تبلیغات پیامکی استفاده می شود. به حجم بالایی از پیامک که در یک لحظه برای هزاران نفر ارسال می شود پیامک انبوه می گویند. در این بین افرادی از این طریق بسیار موفق و خرسند می شوند و عده ای ناراضی می باشند زیرا باید پیامک برای افراد متناسب محتوا طراحی شود. پارامتر تاثیرگذار دیگر زمان مناسب برای ارسال می باشد.

رعایت تمامی اصول مذکور باعث موفقیت و رضایت شما از تبلیغات پیامکی خواهد بود. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما در تماس باشید.