در ابتدا ارسال BTS (ارسال از دکل ایرانسل) را برایتان شرح می دهیم. چندی پیش قابلیت جدیدی اضافه گشت تا کاربران بتوانند محدوده مورد نظر خود را انتخاب و به صورت انبوه پیامک را به خطوط ایرانسل آن منطقه ارسال نمایند. با این قابلیت شما می توانید به تمامی خطوط ایرانسلی که در یک منطقه فعال هستند پیامک خود را ارسال نمایید.

پیش از این شما تنها می توانستید به محدوده خطوط همراه اول که قبض در آن محل توزیع می شود ارسال نمایید. شما می توانید در هر نقطه ای از کشور به تمام پیش شماره های دائمی و اعتباری ایرانسل اس ام اس ارسال نمایید.

این نوع ارسال برای همایش ها، هتل داران بسیار مفید می باشد و همواره از این روش استقبال به عمل می آورند. نکته حائز اهمیت اینکه حداقل ارسال با این روش ده هزار پیامک می باشد و با پیش شماره  9000 صورت می گیرد. این روش ارسال تنها به شماره هایی پیامک می رسئ که پیش از 24 ساعت در مکان حضوز داشته اند بنابراین احتمال خاموش بودن گوشی به حداقل می رسد. همچنین به دلیل ارسال پیامک از دکل  ایرانسل احتمال نرسیدن اس ام اس تقریبا نزدیک به صفر می باشد.

این روش تنها یک مسیر یک طرفه می باشد و شما تنها ارسال کننده خواهید بود و مخاطبان قابلیت پاسخ دهی به شما را نخواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما در تماس باشید.