ما در این مقاله قصد داریم روشی را به شما آموزش دهیم که ممکن است برایتان کاربرد بسیاری داشته باشد. احتمالا تاکنون پیش آمده که اس ام اس اشتباهی برای فردی بفرستید و ندانید که می توان آن اس ام اس را از گوشی طرف مقابل بدون اینکه او ببیند پاک کنید. پاک کردن اس ام اس از گوشی طرف مقابل اگر به صورت انبوه باشد با ارسال کد قابل اجرا می باشد اما ما می خواهیم در اینجا مسیر فرد به فرد را بگوییم.

روش پاک کردن اس ام اس

طی سالها اپلیکیشن های مختلفی در تلاش برای این مسئله بودن ولی ما به شما اپلیکیشن ansa را پیشنهاد می کنیم در این اپ می توانید پیام ارسال شده را پاک و یا زمانی برای ارسال پیامک خود در نظر بگیرید و بعد از زمان مشخصی بعد از خوانده شدن پیام توسط مخاطب آن پیام پاک گردد.

قانون پاک کردن اس ام

با اینکه خود شما این اس ام اس را ارسال کردید ولی چون به حریم شخصی خواننده دخالت می کنید چندان روش اخلاقی به حساب نمی آید. بنابراین قبل از ارسال پیامک خوب به جزئیات آن دقت کنید.

اپلیکیشن ذکر شده در آی او اس و اندروید قابل اجرا می باشد ولی اگر شما پیامکی را با آی مسیج ارسال کردید بعد از ارسال می توانید روی پیامک انگشت خود را نگه دارید و گزینه مور را انتخاب و مانع از مشاهده مخاطب از پیامک شوید.

شرکت اطلس داده سفید می توانید در تمامی مراحل به شما یاری برساند تا تبلیغاتی سراسر ایده آل برای شما  صورت گیرد.