چه نکاتی باید قبل از لغو پیامک ارزش افزوده و تبلیغاتی ایرانسل بدانید

ابتدا تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده را توضیح می دهیم.

پیامک‌های ارزش افزوده پیامک هایی هستند که در صورت سو استفاده با کم شدن پیاپی شارژ حساب یا اضافه شدن هزینه به قبض تلفن همراه باعث آزار شما می‌شوند. ولی پیامک‌های تبلیغاتی، بدون هزینه برای شما ارسال می‌شوند و فقط جهت اطلاع رسانی شما هستند. پیام های تبلیغاتی چون رایگان هستند اطلاعات کاربردی در مورد تخفیف ها و ارائه خدمات و … به مخاطبان خود می دهند و اکثرا مورد استقبال قرار می گیرند.

لغو پیامک ارزش افزوده اپراتور ایرانسل به سادگی انجام می شود و می توان با حفظ پیام های رایگان مفید، فقط سرویس های ارزش افزوده را لغو کرد.

لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و جلوگیری از کم شدن شارژ را چگونه انجام دهیم؟

سرویس‌های پیامک ارزش افزوده، اکثراً پیامک های پرکاربردی هستند که با کسر شارژ از حساب شما، اطلاعات مفید و امکاناتی مانند اخبار روز، سرگرمی، بازی و … را در اختیار شما قرار می‌دهند. این پیامک ها با سرویس پیامک انبوه تبلیغاتی متفاوت هستند. با این حال بعضی از افراد با سوء استفاده از این سرویس کاربردی اقدام به ارسال پیام‌های بی ارزش و پر تعداد می‌کنند که به این ترتیب خیلی زود با تمام شدن شارژ خط یا هزینه‌های سنگین در قبض تلفن همراه خود رو به رو می‌شوید که می توان به راحتی دریافت این پیامک ها را لغو کرد.

کد لغو تبلیغات ایرانسل چیست؟

ابتدا برای اطلاع از سرویس‌های ارزش افزوده فعال روی خط خود، کد *800# را شماره گیری کنید. به این ترتیب می‌توانید لیستی از سرویس‌های مختلف فعال روی خط خود را مشاهده کنید و پیامک هایی که نمی خواهید دریافت کنید را لغو کنید. کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل *800*2# می باشد،  با شماره گیری این کد برای همیشه از شر پیامک‌های ارزش افزوده ایرانسل راحت شوید.

اگر نمی خواهید همه سرویس‌ها را حذف کنید و به دنبال لغو یک سرویس ارزش افزوده خاص هستید، کافی است تا کلمه «لغو» یا «OFF» را از طریق خط خود به سرشماره پیامک سرویس افزوده‌ای که از آن ناراضی هستید ارسال کنید.

روش های مختلف حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

  1. کد لغو همیشگی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

برای لغو همیشگی پیامک تبلیغاتی ایرانسل کافی است تا کد دستوری *800*3# را شماره گیری نمایید. این کد در واقع با ایجاد یک بلک لیست از ارسال هر نوع پیام تبلیغاتی به خط شما جلوگیری می‌کند. ممکن است با غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل، پیامک‌های مهمی که از بعضی از اپلیکیشن ها یا سایت‌ها نیز قطع شوند.

  1. حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل از برنامه ایرانسل من

می‌توانید از اپلیکیشن ایرانسل من برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل استفاده کنید. برای اینکار بعد از ورود به نرم افزار، در قسمت منو (3 خط بالای صفحه) را انتخاب کنید. حالا گزینه پرونده را انتخاب کرده و وارد قسمت تنظیمات شوید. در این تب می‌توانید گزینه مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی را ببینید. کافی است تا در صفحه جدید روی دکمه غیر فعال سازی بزنید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی شما لغو شود. اگر قصد فعال سازی مجدد پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید کافی است تا مجدداً وارد این صفحه شوید و این بار گزینه فعال سازی به شما نمایش داده خواهد شد.

  1. لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق sms و پشتیبانی

روش دیگر برای حذف پیامک های تبلیغاتی در اپراتور ایرانسل، غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق SMS و تماس با پشتیبانی است. شما می‌توانید با ارسال عدد 2 به شماره 5005 خط خود را وارد بلک لیست تبلیغاتی کنید و تمامی پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنید. علاوه بر این، ایرانسل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از طریق تماس با شماره تلفن 700 و پشتیبانی ایرانسل نیز پیامک‌های تبلیغاتی را لغو کنید. بعد از تماس با پشتیبانی کافی است تا از اپراتور درخواست لغو سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل را داشته باشید. دقت داشته باشید که در همه این روش‌ها معمولاً زمان کوتاهی در حدود 24 ساعت باید صبر کنید تا درخواست لغو شما از سوی اپراتور انجام گیرد.

برای کسب مشاوره رایگان و استفاده از پنل ارسال پیام کوتاه کافی است از طریق سایت شرکت اطلس داده سفید با مشاوران این شرکت در تماس باشید.