استفاده از پنل‌های ارسال پیام کوتاه

یکی از راههای حرفه ای ارتباط با مشتری استفاده و ارتباط داشتن از طریق پنل های ارسال پیام کوتاه است.

پنل ارسال پیام کوتاه یک نرم افزار برای ارسال پیامک از طریق اینترنت است. در گذشته پیامک بیشتر برای جذب مشتری جدید استفاده می شد، اما امروزه پیامک را برای تکرار فرآیند خرید و اطلاع رسانی از تخفیف ها و حراج ها به افرادی که از قبل مشتری شما هستند و شما را می شناسند ارسال می کنند، با این روش بازخورد و نتیجه بهتری خواهید گرفت. برای ذخیره شماره موبایل مشتریان خود در نرم افزار سامانه ارسال پیام کوتاه باید از دستگاه ذخیره شماره موبایل استفاده کنید.

  • استفاده از دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک به مشتری

از راههای ساده و سریع ارسال پیامک، استفاده از دستگاه ذخیره و جمع آوری شماره مشتریان جهت ایجاد بانک مشتریان و ارسال پیامک به آنها است. بعضی موارد کار با پنل ارسال پیامک و یا دسترسی به آن مقدور نمی باشد، دستگاه ساده تر برای ارسال پیامک نیز وجود دارد که کار با این دستگاه بسیار ساده می باشد چون به برنامه خاصی نیاز ندارد و می توان با ذخیره شماره مشتری فرآیند ارسال پیامک تبلیغاتی را در همان لحظه آغاز کرد، مثلاً در لحظه ذخیره شماره می توانید یک پیامک اطلاع رسانی، مانند خوش آمدگویی به باشگاه مشتریان همراه با لینک سایت یا لینک اینستاگرام از طریق پیامک ارسال کنید.

دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیام کوتاه برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

این دستگاه، شبیه به دستگاه کارت خوان بانکی است، این وسیله ساده‌ترین ابزار برای ارسال پیام کوتاه است که دارای یک شماره گیر و یک صفحه نمایش کوچک است. این دستگاه شماره وارد شده را در حافظه خود ذخیره می کند تا در صورت نیاز برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از آن استفاده کند. از ویژگی های مهم استفاده از این دستگاه ارسال در لحظه پیامک برای مشتری می باشد و همچنین می توان برای آگاه سازی مشتریان از میزان تخفیف‌ها، شارژ شدن اجناس مغازه و ارسال لینک‌های ارتباطی استفاده کرد.

بعضی از دستگاه‌های معتبر ذخیره ساز شماره، می‌توانند به شماره‌هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کردند نیز پیام کوتاه ارسال کنند.

دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیام کوتاه چگونه کار می‌کند؟

این دستگاه، یک کابل برق و یک کابل اتصال به کامپیوتر دارد. ابتدا کابل برق را به پریز بزنید و سپس شماره مورد نظر را وارد کنید و کلید ثبت روی دستگاه را فشار دهید. بعد از ذخیره شماره می توان، پیامکی حاوی خوشامد گویی به مشتری و معرفی لینک‌های ارتباطی به تلفن همراه او ارسال می‌شود. با این کار هم شماره مشتریان خود را ثبت کرده‌اید و هم اولین ارتباط پیامکی را با آنان برقرار خواهید کرد.

خرید و استفاده از سامانه ارسال پیامک به مشتری

بهترین راه تبلیغاتی برای کسب و کار حرفه ای خرید و استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به مشتری می باشد. شرکت اطلس داده سفید با در نظر گرفتن بسته های متنوع ارسال پیام کوتاه شما را در بالابردن سطح و راههای ارتباط با مشتری در کسب و کار خود مشاوره و راهنمایی می کند.